EditHosts

EditHosts

EditHosts je program pro blokování reklam, zvýšení bezpečnosti a ochranu soukromí pro operační systémy Linux (jako je Ubuntu, Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, Debian, nebo Linux Mint)

Sdílejte na:   Google+       Díky. 

Program EditHosts neplánuji zatím portovat na Windows. Přesto jsou reklamy na některých webových stránkách vemli obtěžující a často znamenají při práci na nevýkonném terminálovém klientovi, PC, nebo notebooku zamrznutí prohlížeče. Pokud máte nějaký PC, notebook, či terminálového tenkého klienta, kde používáte Windows a nemáte možnost nainstalovat Linux (jako například v zaměstnání), zpravidla nemáte možnost instalovat ani doplňky pro prohlížeče typu Adblock Plus (a o programu EditHosts ani nemluvě). V podobné situaci jsem i já ve svém zaměstnání, kde si nemohu zvolit operační systém a nemohu přímo ovlivňovat programovou výbavu počítače.

Ochrana před sledováním

obrazek-tracking-protection-list

Internet Explorer naleznete na všech instalacích systému Windows. Tento prohlížeč internetu z redmondské dílny Microsoftu od určité verze (konkrétně Internet Explorer 9, není dostupné pro Windows XP a starší) obsahuje funkci Ochrana před sledováním. Filtr EasyList uložený na tomto serveru je optimalizovaný pro české uživatele a zaměstnavatelé jeho instalaci většinou neblokují, pro jeho aktivaci nebudete potřebovat ani administrátorská oprávnění. Postačí kliknout na odkaz níže nebo na obrázek výše přímo v prohlížeči Internet Explorer a potvrdit vyskakovací okno tlačítkem Přidat seznam.

Klikněte v Internet Exploreru a přidáte filtry Ochrany před sledováním:.

This website in English language

I recommend jewish-eshop.cz